Duvar Çatılı Naturel Elit - Ahşap Bebek Mobilyaları

Duvar Çatılı Naturel Elit

 2.200,00 2.400,00

Duvar Çatılı Naturel Elit

İthal çam ağacından imal edilmiştir.
Profil kalınlıkları 4,5cm x 4,5cm dir.
Bağlantılar için 1.kalite aksesuarlar kullanılmaktadır.
Naturel olarak gönderim sağlanacaktır. (Farklı seçenekler için iletişime geçiniz)
Bu ürün de-monte olarak gönderilecektir.
Kurulumu oldukça basittir. (Kurulum aşamasında ekiplerimizden destek alabilirsiniz)
Nakliye ve kurulum hizmeti için lütfen iletişime geçiniz.

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Duvar Çatılı Naturel Elit

Duvar Çatılı Naturel Elit Birinci sınıf çam ağacından üretilmiştir. Ürün ölçü çeşitleri seçenekler kısmından görebilirsiniz. İstediğiniz ölçüyü seçtikten sonra ürün fiyatını görebilirsiniz. Bu ürün de-monte halde gönderilmektedir ve kurulumu oldukça basittir. İstanbul (Anadolu) iline teslimatımız ekibimizce yapılmaktadır ve ücretsizdir. Diğer bölgeler için anlaşmalı kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İstanbul (Avrupa) için lütfen iletişime geçiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

Üretimlerimizi kendi atölyelerimizde gerçekleştiriyoruz. Sizleri dinleyip sizin ve bebeğiniz için en uygun ürünü beğeninize sunuyoruz. Üretim aşamasında keresteleri özenle seçiyoruz, en kullanışlı şekilde ve uzun yıllar kullanılabilecek şekilde montaj yapıp boyama evresine geçiyoruz. Kullandığımız su bazlı ahşap boyalar 71-3 Oyuncak Güvenliği standartlarına göre üretilmiştir. Harici isteklerinizi bizlere belirtmeniz gerekmektedir. Naturel olan ürünlerde ince katman olacak şekilde su bazlı dolgu vernik ile ahşabı koruyup leke veya iz kalmasını engelliyoruz. Bu sayede ürün kolay temizlenebilir hale gelmektedir.

Neler Üretiyoruz?

Yaklaşık 3 yıldır bebek ve çocuk mobilyaları üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizde sadece doğal ahşap kullandığımız için son derece sağlıklı ürünler imal etmekteyiz. Bir bebeğin veya çocuğun odasında olması gereken tüm mobilya ve oyuncak üretimini gerçekleştiriyoruz. Bebek dekoru, bebem mobilyası, oyuncaklar, geliştirici ürün ve aksesuarlar üretmekteyiz. Ürettiğimiz bütün ürünler %100 ahşap olup bu konsept de tek markayız.

Neden Montessori Yatak?

Montessori yataklar alışılmışın dışında bebek odalarına farklı hava katan yataklardır. Kendine öz tarzı ile bebeğe ait olduğunu hissettirir. Ahşap ile doğal renk katarak çocuğun benimsemesine yardımcı olur. Bir yer yatağı gibi olmasından dolayı çocuk rahatlıkla yatağına yatabilir ve bu sayede çocuğun yataktan yere düşme riskini en aza indirir.

 

 

Ek bilgi

Ölçü Seçiniz

90 x 190 (Boyalı), 90 X 190 (Naturel), 95 x 205 (Boyalı), 95 X 205 (Naturel)

Yorum Gönder

İkiz torunlarım için Duvar Çatılı Moıntessori Karyola yaptırdım Emrah Bey çok ilgili ve alakalı bir kişi, hem istediğimiz ölçülerde hemde ayrıca korkuluklu yaptı, teslim gününden önce getirdiler kurdular, çok güzel bir işçilik sağlam ve sağlıklı bir malzeme ile yapmışlar, Çok memnunuz, başta Sn. Emrah Başak Beyefendiye ve Emeğin geçen gelen kuran arkadaşa çok teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun. Sizleri tesadüfen buldum bundan sonra da inşallah sizlerle çalışmak isterim, çevremdeki kişilere de seve referans verebilirim. Sizler gibi doğru dürüst insanlar maalesef kalmadı. Sevgiyle kalın

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 🙂

Yorum Yap

Sohbete Başla
1
Sohbet Et
Merhaba 👋
Bilgi Almak İçin Tıklayın 🤗