+90 (544) 639 61 19
Blog

Montessori Yatak – Ev Yatak

Montessori Yatak – Ev Yatak

Yatak evi, çocukların içinde hem uyuyabilecekleri hem de oynayabilecekleri inanılmaz bir yer yatağıdır. Bu sevimli ev yatak, bebek beşiğinden yürümeye yeni başlayan çocuk yatağına sorunsuz geçiş yapılmasını sağlayacaktır. Yatak çerçevesi, Montessori mobilyalarının bağımsızlık kazandırma ilkelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bebeğinizin odasında size oldukça alan kazandıracaktır ve bebeğinizin Montessori yatağından düşmesinden korkmanıza gerek yok.

Montessori yatak, çocukların ebeveynlerinden bağımsız olarak yatağa girip çıkmalarını sağlar. Böylece çocukta kendi işini yapabilmenin mutluluğuyla, sorumluluk duygusu da pekişir.

Malzeme:

Ahşap ev şeklindeki karyolalar, çam, kayın, ladin, ceviz veya huş ağacından yapılır. Yaptırmadan önce mutlaka bu detayı siparişiniz de belirtmelisiniz. Ev yataklar istenildiği takdirde boyanabilir veya naturel (doğal) hali ile kalabilir. Naturel kalmasının dez avantajı çok sık lekeli kalmasıdır. El ayak veya leke izi boyasız doğal yüzeyde belli olmaktadır. Bu ise kötü görüntü sağlar ve malzemenin tekrar zımparalanması gerekir. Her zımparalama işlemi malzemeyi temizlemeyebilir. Ev yatakların bu durumdan korunması için iki yöntem vardır birincisi doğal ahşap wax ile kaplanır veyahut istenirse, boyanabilir. Boya işlemi tavsiyesi su bazlı boyadır. Bu boya sayesinde ahşap korunur ve ömrü uzatılır. Ayrıca çocuklar için su bazlı yapısı sayesinde oldukça zararsızdır. Fakat tamamen kuruması için 7 güne kadar beklemek gerekmektedir. Kayın, Huş ağacı, daha ağır ve daha güçlü bir malzemedir, görsel açıdan fazla ahşap yapısı göstermez ve rengi daha açıktır. Her ürün özel olarak üretilmektedir, böylece bazı detayları ayarlanabilmektedir.


SEPETİM 0

GİRİŞ YAP

Hesabını Oluştur

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Şifremi Sıfırla

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Sohbete Başla
1
Sohbet Et
Size nasıl yardımcı olabilirim?🤗