+90 (544) 639 61 19

Sık Sorulan Sorular

Evet özel üretim ve özel proje çalışıyoruz. Talepleriniz WhatsApp hattımıza gönderdiğinizde size özel fiyatlandırma yapılacaktır. 

İstanbul ve çevre ilçelere kurum talep dahilinde yapabiliyoruz. Bulunduğunuz il/ilçe yi belirttiğinizde bilgilendirme yapılacaktır. 

Evet tüm illere gönderimiz mevcut. Kargo yapılabilecek ürünleri MNG kargo ile anlaşmalı gönderilmektedir. Takım alımlarında ise nakliye ile gönderim sağlıyoruz. 

Şehir dışındaki müşterilerimiz için üretim tamamlandıktan sonra detaylı video ve fotoğraf gönderiyoruz, onay aldıktan sonra gönderim sağlanmaktadır. Onay almayan ürünler gönderilmez.

İşletmemizde sadece 1. sınıf keresteler kullanılır. Projeye göre keresteler özenle seçilir ve siparişiniz titizlikle hazırlanır. 

Evet sadece ahşap kullanıyoruz. Sıklıkla çam ağacı ve kayın ağacı kullanmaktayız. MDF, MDFLAM, Sunta vs malzeme kesinlikle kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz %100 ağaç malzemeden imal edilir. 

2 yıl işçilik garantilidir. İşçilik kaynaklı oluşacak hasarlarda birebir değişim yapmaktayız. Kullandığımız keresteler ömür boyu garantilidir. Isıya ve neme karşı dikkat edilmelidir. Bulundurma koşullarına uymayan ürünler garanti kapsamına girmez!

Evet tüm ürünlerimiz su bazlı vernikle cilalanmaktadır. Mat bir görüntü sağlar ve ahşabın doğal dokusunu bozmaz. Kolay temizlik sağlar, ahşabı korur, leke tutmasını önler. Kullandığımız vernikler 71-3 En oyuncak güvenliği sertifikasına sahiptir. 

Atölyemiz ve teşhir ofisimiz mevcut. Adresimizi ziyaret ederek ürünlerimizi görebilir malzeme ve işçiliği yakından değerlendirebilirsiniz. 

Evet standart ürünlerde talepleriniz doğrultusunda değişiklikler yapılmaktadır. 

Daha fazla bilgi için WhatsApp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

SEPETİM 0

GİRİŞ YAP

Hesabını Oluştur

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Şifremi Sıfırla

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Bize yazın
Sipariş ver
Merhaba
Size Nasıl Yardım Edebilirim?